TRMD227K010R0035
Numer produktu DigiKey
478-13167-2-ND - Taśma i szpula (TR)
478-13167-1-ND - Taśma cięta (CT)
478-13167-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
TRMD227K010R0035
Opis
CAP TANT 220UF 10V 10%
Standardowy czas realizacji przez producenta
19 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
220 µF Odlewane Kondensatory tantalowe 10 V 2917 (7343 metryczne) 35mOhm przy 100kHz
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
TRMD227K010R0035 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Seria
Obudowa / skrzynia
2917 (7343 metryczne)
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Rozmiar / wymiar
0,287" x 0,169" (7,30mm x 4,30mm) (dł. x szer.)
Status części
Aktywny
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,122" (3,10mm)
Pojemność
Kod rozmiaru producenta
D
Tolerancja
±10%
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Napięcie - znamionowe
10 V
Funkcje
Motoryzacja
Typ
Odlewane
Klasa
Motoryzacja
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
35mOhm przy 100kHz