TPSY107M006R0100V
Numer produktu DigiKey
478-TPSY107M006R0100VTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
TPSY107M006R0100V
Opis
CAP TANT 100UF 20% 6.3V 2917
Szczegółowy opis
100 µF Odlewane Kondensatory tantalowe 6.3 V 2917 (7343 metryczne) 100mOhm przy 100kHz
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
100mOhm przy 100kHz
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Trwałość przy temperaturze
2000h przy 125°C
Rozmiar / wymiar
0,287" x 0,169" (7,30mm x 4,30mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±20%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,079" (2,00mm)
Napięcie - znamionowe
6.3 V