TPSY107K010S0150 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
KEMET
W magazynie: 393
Arkusz danych
Bezpośrednie
KEMET
W magazynie: 13 410
Arkusz danych
Similar
Vishay Sprague
W magazynie: 0
100 µF Odlewane Kondensatory tantalowe 10 V 2917 (7343 metryczne) 150mOhm przy 100kHz
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
TPSY107K010S0150
Numer produktu DigiKey
478-TPSY107K010S0150TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
TPSY107K010S0150
Opis
CAP TANT 100UF 10% 10V 2917
Szczegółowy opis
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
150mOhm przy 100kHz
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Trwałość przy temperaturze
2000h przy 125°C
Rozmiar / wymiar
0,287" x 0,169" (7,30mm x 4,30mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±10%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,079" (2,00mm)
Napięcie - znamionowe
10 V