TPSY106M035S0250 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Similar
Vishay Sprague
W magazynie: 961
Arkusz danych
10 µF Odlewane Kondensatory tantalowe 35 V 2917 (7343 metryczne) 250mOhm przy 100kHz
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
TPSY106M035S0250
Numer produktu DigiKey
478-TPSY106M035S0250TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
TPSY106M035S0250
Opis
CAP TANT 10UF 20% 35V 2917
Szczegółowy opis
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
250mOhm przy 100kHz
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Trwałość przy temperaturze
2000h przy 125°C
Rozmiar / wymiar
0,287" x 0,169" (7,30mm x 4,30mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±20%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,079" (2,00mm)
Napięcie - znamionowe
35 V