TPSV686K025S0150
Numer produktu DigiKey
478-TPSV686K025S0150TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
TPSV686K025S0150
Opis
CAP TANT 68UF 10% 25V 2924
Standardowy czas realizacji przez producenta
25 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
68 µF Odlewane Kondensatory tantalowe 25 V 2924 (7361 metryczne) 150mOhm przy 100kHz
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
150mOhm przy 100kHz
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Trwałość przy temperaturze
2000h przy 125°C
Obudowa / skrzynia
2924 (7361 metryczne)
Pojemność
Rozmiar / wymiar
0,287" x 0,240" (7,30mm x 6,10mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±10%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,148" (3,75mm)
Napięcie - znamionowe
25 V