TPSV107M025S0100
Numer produktu DigiKey
478-TPSV107M025S0100TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
TPSV107M025S0100
Opis
CAP TANT 100UF 20% 25V 2924
Standardowy czas realizacji przez producenta
25 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
100 µF Odlewane Kondensatory tantalowe 25 V 2924 (7361 metryczne) 100mOhm przy 100kHz
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
100mOhm przy 100kHz
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Trwałość przy temperaturze
2000h przy 125°C
Obudowa / skrzynia
2924 (7361 metryczne)
Pojemność
Rozmiar / wymiar
0,287" x 0,240" (7,30mm x 6,10mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±20%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,148" (3,75mm)
Napięcie - znamionowe
25 V