TPSE687M004R0040 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Vishay Sprague
W magazynie: 0
Arkusz danych
680 µF Odlewane Kondensatory tantalowe 4 V 2917 (7343 metryczne) 40mOhm
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
2917-(7343 Metric)-TPS-E-Chip-Caps
TPSE687M004R0040
Numer produktu DigiKey
TPSE687M004R0040-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
TPSE687M004R0040
Opis
CAP TANT 680UF 20% 4V 2917
Standardowy czas realizacji przez producenta
13 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
40mOhm
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Obudowa / skrzynia
2917 (7343 metryczne)
Status części
Aktywny
Rozmiar / wymiar
0,287" x 0,169" (7,30mm x 4,30mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,169" (4,30mm)
Tolerancja
±20%
Kod rozmiaru producenta
E
Napięcie - znamionowe
4 V