TPSE477M010R0100
Numer produktu DigiKey
478-4150-2-ND - Taśma i szpula (TR)
478-4150-1-ND - Taśma cięta (CT)
478-4150-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
TPSE477M010R0100
Opis
CAP TANT 470UF 20% 10V 2917
Standardowy czas realizacji przez producenta
13 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
470 µF Odlewane Kondensatory tantalowe 10 V 2917 (7343 metryczne) 100mOhm
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
100mOhm
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Rozmiar / wymiar
0,287" x 0,169" (7,30mm x 4,30mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,169" (4,30mm)
Tolerancja
±20%
Kod rozmiaru producenta
E
Napięcie - znamionowe
10 V