TPSD476M010R0100 | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | TPSD476M010R0100 |
Opis | CAP TANT 47UF 20% 10V 2917 |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 13 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 47 µF Odlewane Kondensatory tantalowe 10 V 2917 (7343 metryczne) 100mOhm |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Modele EDA/CAD | TPSD476M010R0100 Modele |
Kategoria | Równoważna rezystancja szeregowa (ESR) 100mOhm |
Prod. | Temperatura robocza -55°C - 125°C |
Seria | Typ mocowania Montaż powierzchniowy |
Status części Aktywny | Rozmiar / wymiar 0,287" x 0,169" (7,30mm x 4,30mm) (dł. x szer.) |
Pojemność | Wysokość - po osadzeniu (maks.) 0,122" (3,10mm) |
Tolerancja ±20% | Kod rozmiaru producenta D |
Napięcie - znamionowe 10 V | Funkcje Przeznaczenie ogólne |