TPSD476M010R0100
Numer produktu DigiKey
478-9202-2-ND - Taśma i szpula (TR)
478-9202-1-ND - Taśma cięta (CT)
478-9202-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
TPSD476M010R0100
Opis
CAP TANT 47UF 20% 10V 2917
Szczegółowy opis
47 µF Odlewane Kondensatory tantalowe 10 V 2917 (7343 metryczne) 100mOhm
Modele EDA/CAD
TPSD476M010R0100 Modele
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
100mOhm
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Rozmiar / wymiar
0,287" x 0,169" (7,30mm x 4,30mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,122" (3,10mm)
Tolerancja
±20%
Napięcie - znamionowe
10 V