TPSD337M006R0045
Numer produktu DigiKey
478-4115-2-ND - Taśma i szpula (TR)
478-4115-1-ND - Taśma cięta (CT)
478-4115-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
TPSD337M006R0045
Opis
CAP TANT 330UF 20% 6.3V 2917
Standardowy czas realizacji przez producenta
13 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
330 µF Odlewane Kondensatory tantalowe 6.3 V 2917 (7343 metryczne) 45mOhm
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
TPSD337M006R0045 Modele
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
45mOhm
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Rozmiar / wymiar
0,287" x 0,169" (7,30mm x 4,30mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,122" (3,10mm)
Tolerancja
±20%
Kod rozmiaru producenta
D
Napięcie - znamionowe
6.3 V