TPSD107K010Y0100 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
KYOCERA AVX
W magazynie: 327
Arkusz danych
Bezpośrednie
KYOCERA AVX
W magazynie: 0
Arkusz danych
Udoskonalony
W magazynie: 3 000
Udoskonalony
Similar
W magazynie: 1
Similar
W magazynie: 392
W magazynie: 60
W magazynie: 230
W magazynie: 372
W magazynie: 100
100 µF Odlewane Kondensatory tantalowe 10 V 2917 (7343 metryczne) 100mOhm
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
2917-(7343 Metric)-TPS-D-Chip-Caps
TPSD107K010Y0100
Numer produktu DigiKey
TPSD107K010Y0100-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
TPSD107K010Y0100
Opis
CAP TANT 100UF 10% 10V 2917
Standardowy czas realizacji przez producenta
13 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
100mOhm
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
0,287" x 0,169" (7,30mm x 4,30mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,122" (3,10mm)
Tolerancja
±10%
Napięcie - znamionowe
10 V