TPSC476M016S0110 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
KYOCERA AVX
W magazynie: 2 600
Arkusz danych
Bezpośrednie
KYOCERA AVX
W magazynie: 0
Arkusz danych
Udoskonalony
Udoskonalony
Similar
W magazynie: 463
Similar
W magazynie: 863
Vishay Sprague
Vishay Sprague
W magazynie: 634
47 µF Odlewane Kondensatory tantalowe 16 V 2312 (6032 metryczne) 110mOhm
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
2312 (6032 Metric) TPS C Code Chip Caps
TPSC476M016S0110
Numer produktu DigiKey
TPSC476M016S0110-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
TPSC476M016S0110
Opis
CAP TANT 47UF 20% 16V 2312
Szczegółowy opis
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
110mOhm
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Obudowa / skrzynia
2312 (6032 metryczne)
Rozmiar / wymiar
0,236" x 0,126" (6,00mm x 3,20mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,110" (2,80mm)
Tolerancja
±20%
Kod rozmiaru producenta
C
Napięcie - znamionowe
16 V