TPSB336K010S0425 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Vishay Sprague
W magazynie: 6 641
Arkusz danych
33 µF Odlewane Kondensatory tantalowe 10 V 1411 (3528 metryczne), 1210 425mOhm przy 100kHz
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
TPSB336K010S0425
Numer produktu DigiKey
478-TPSB336K010S0425TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
TPSB336K010S0425
Opis
CAP TANT 33UF 10% 10V 1411
Standardowy czas realizacji przez producenta
13 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
425mOhm przy 100kHz
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Trwałość przy temperaturze
2000h przy 125°C
Rozmiar / wymiar
0,138" x 0,110" (3,50mm x 2,80mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±10%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,083" (2,10mm)
Napięcie - znamionowe
10 V