TPSB335M025R1500 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Udoskonalony
KYOCERA AVX
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
KYOCERA AVX
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
Bezpośrednie
Vishay Sprague
Bezpośrednie
Vishay Sprague
KEMET
3.3 µF Odlewane Kondensatory tantalowe 25 V 1411 (3528 metryczne), 1210 1,5Ohm
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
TAJ, TCJ Series
TPSB335M025R1500
Numer produktu DigiKey
TPSB335M025R1500-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
TPSB335M025R1500
Opis
CAP TANT 3.3UF 20% 25V 1411
Szczegółowy opis
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
1,5Ohm
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Obudowa / skrzynia
1411 (3528 metryczne), 1210
Rozmiar / wymiar
0,138" x 0,110" (3,50mm x 2,80mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,083" (2,10mm)
Tolerancja
±20%
Kod rozmiaru producenta
B
Napięcie - znamionowe
25 V