TPSB156K010A0600 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
KYOCERA AVX
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
KYOCERA AVX
W magazynie: 49
Arkusz danych
Similar
W magazynie: 0
Vishay Sprague
Vishay Sprague
KEMET
KEMET
15 µF Odlewane Kondensatory tantalowe 10 V 1411 (3528 metryczne), 1210 600mOhm
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
TAJ, TCJ Series
TPSB156K010A0600
Numer produktu DigiKey
TPSB156K010A0600-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
TPSB156K010A0600
Opis
CAP TANT 15UF 10% 10V 1411
Standardowy czas realizacji przez producenta
25 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
600mOhm
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
0,138" x 0,110" (3,50mm x 2,80mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,083" (2,10mm)
Tolerancja
±10%
Napięcie - znamionowe
10 V