TPSA226K006R0500
Numer produktu DigiKey
478-7994-2-ND - Taśma i szpula (TR)
478-7994-1-ND - Taśma cięta (CT)
478-7994-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
TPSA226K006R0500
Opis
CAP TANT 22UF 10% 6.3V 1206
Szczegółowy opis
22 µF Odlewane Kondensatory tantalowe 6.3 V 1206 (3216 metryczne) 500mOhm
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
500mOhm
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,071" (1,80mm)
Tolerancja
±10%
Napięcie - znamionowe
6.3 V