TPSA226K006R0500 | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | TPSA226K006R0500 |
Opis | CAP TANT 22UF 10% 6.3V 1206 |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 13 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 22 µF Odlewane Kondensatory tantalowe 6.3 V 1206 (3216 metryczne) 500mOhm |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Kategoria | Równoważna rezystancja szeregowa (ESR) 500mOhm |
Prod. | Temperatura robocza -55°C - 125°C |
Seria | Typ mocowania Montaż powierzchniowy |
Status części Aktywny | Rozmiar / wymiar 0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.) |
Pojemność | Wysokość - po osadzeniu (maks.) 0,071" (1,80mm) |
Tolerancja ±10% | Kod rozmiaru producenta A |
Napięcie - znamionowe 6.3 V | Funkcje Przeznaczenie ogólne |