TPSA154M050R9000 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Udoskonalony
KYOCERA AVX
W magazynie: 2 053
Arkusz danych
Similar
KYOCERA AVX
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
Vishay Sprague
0.15 µF Odlewane Kondensatory tantalowe 50 V 1206 (3216 metryczne) 9Ohm
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
TPSA154M050R9000
Numer produktu DigiKey
TPSA154M050R9000-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
TPSA154M050R9000
Opis
CAP TANT 0.15UF 20% 50V 1206
Standardowy czas realizacji przez producenta
13 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
9Ohm
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Obudowa / skrzynia
1206 (3216 metryczne)
Status części
Aktywny
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,071" (1,80mm)
Tolerancja
±20%
Kod rozmiaru producenta
A
Napięcie - znamionowe
50 V