TPSA105K016R6200 | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | TPSA105K016R6200 |
Opis | CAP TANT 1UF 10% 16V 1206 |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 13 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 1 µF Odlewane Kondensatory tantalowe 16 V 1206 (3216 metryczne) 6,2Ohm przy 100kHz |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Modele EDA/CAD | TPSA105K016R6200 Modele |
Kategoria | Równoważna rezystancja szeregowa (ESR) 6,2Ohm przy 100kHz |
Prod. | Temperatura robocza -55°C - 125°C |
Seria | Trwałość przy temperaturze 2000h przy 125°C |
Opakowanie Taśma i szpula (TR) Taśma cięta (CT) Digi-Reel® | Typ mocowania Montaż powierzchniowy |
Status części Aktywny | Obudowa / skrzynia 1206 (3216 metryczne) |
Pojemność | Rozmiar / wymiar 0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.) |
Tolerancja ±10% | Wysokość - po osadzeniu (maks.) 0,071" (1,80mm) |
Napięcie - znamionowe 16 V | Kod rozmiaru producenta A |