TPMU158K002R0018
Numer produktu DigiKey
478-11330-2-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
TPMU158K002R0018
Opis
CAP TANT 1500UF 10% 2.5V 2924
Standardowy czas realizacji przez producenta
99 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
1500 µF Odlewane Kondensatory tantalowe 2.5 V 2924 (7361 metryczne) 18mOhm przy 100kHz
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
18mOhm przy 100kHz
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Obudowa / skrzynia
2924 (7361 metryczne)
Rozmiar / wymiar
0,287" x 0,240" (7,30mm x 6,10mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,169" (4,30mm)
Tolerancja
±10%
Kod rozmiaru producenta
U
Napięcie - znamionowe
2.5 V