TPME158K002R0012
Numer produktu DigiKey
478-TPME158K002R0012TR-ND - Taśma i szpula (TR)
478-TPME158K002R0012CT-ND - Taśma cięta (CT)
478-TPME158K002R0012DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
TPME158K002R0012
Opis
CAP TANT 1500UF 10% 2.5V 2917
Szczegółowy opis
1500 µF Odlewane Kondensatory tantalowe 2.5 V 2917 (7343 metryczne) 12mOhm
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
12mOhm
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Rozmiar / wymiar
0,287" x 0,169" (7,30mm x 4,30mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,169" (4,30mm)
Tolerancja
±10%
Napięcie - znamionowe
2.5 V