TPMD337K004R0035 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
KYOCERA AVX
W magazynie: 0
Arkusz danych
Udoskonalony
KYOCERA AVX
W magazynie: 0
Arkusz danych
Udoskonalony
Similar
Similar
Vishay Sprague
W magazynie: 657
Vishay Sprague
330 µF Odlewane Kondensatory tantalowe 4 V 2917 (7343 metryczne) 35mOhm
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
TPMD337K004R0035
Numer produktu DigiKey
478-4640-2-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
TPMD337K004R0035
Opis
CAP TANT 330UF 10% 4V 2917
Szczegółowy opis
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
35mOhm
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
0,287" x 0,169" (7,30mm x 4,30mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,122" (3,10mm)
Tolerancja
±10%
Kod rozmiaru producenta
D
Napięcie - znamionowe
4 V