TPMD226K035H0070
Numer produktu DigiKey
478-TPMD226K035H0070TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
TPMD226K035H0070
Opis
CAP TANT
Szczegółowy opis
22 µF Odlewane Kondensatory tantalowe 35 V 2917 (7343 metryczne) 70mOhm przy 100kHz
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
70mOhm przy 100kHz
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Trwałość przy temperaturze
2000h przy 125°C
Rozmiar / wymiar
0,287" x 0,169" (7,30mm x 4,30mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±10%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,122" (3,10mm)
Napięcie - znamionowe
35 V