TPMD106K050R0140
Numer produktu DigiKey
478-TPMD106K050R0140TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
TPMD106K050R0140
Opis
CAP TANT
Standardowy czas realizacji przez producenta
19 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
10 µF Odlewane Kondensatory tantalowe 50 V 2917 (7343 metryczne) 140mOhm przy 100kHz
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
140mOhm przy 100kHz
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Trwałość przy temperaturze
2000h przy 125°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
2917 (7343 metryczne)
Pojemność
Rozmiar / wymiar
0,287" x 0,169" (7,30mm x 4,30mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±10%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,122" (3,10mm)
Napięcie - znamionowe
50 V