TPCR106K016F1800 | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | TPCR106K016F1800 |
Opis | CAP TANT 10UF 10% 16V 0805 |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 23 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 10 µF Odlewane Kondensatory tantalowe 16 V 0805 (2012 metryczne) 1,8Ohm przy 100kHz |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Modele EDA/CAD | TPCR106K016F1800 Modele |
Kategoria | Równoważna rezystancja szeregowa (ESR) 1,8Ohm przy 100kHz |
Prod. | Temperatura robocza -55°C - 125°C |
Seria | Trwałość przy temperaturze 2000h przy 85°C |
Opakowanie Taśma i szpula (TR) Taśma cięta (CT) Digi-Reel® | Typ mocowania Montaż powierzchniowy |
Status części Aktywny | Obudowa / skrzynia 0805 (2012 metryczne) |
Pojemność | Rozmiar / wymiar 0,079" x 0,053" (2,00mm x 1,35mm) (dł. x szer.) |
Tolerancja ±10% | Wysokość - po osadzeniu (maks.) 0,059" (1,50mm) |
Napięcie - znamionowe 16 V | Kod rozmiaru producenta R |