TLJN226M010R3800
Numer produktu DigiKey
478-4694-2-ND - Taśma i szpula (TR)
478-4694-1-ND - Taśma cięta (CT)
478-4694-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
TLJN226M010R3800
Opis
CAP TANT 22UF 20% 10V 0805
Standardowy czas realizacji przez producenta
25 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
22 µF Odlewane Kondensatory tantalowe 10 V 0805 (2012 metryczne) 3,8Ohm
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
TLJN226M010R3800 Modele
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
3,8Ohm
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Obudowa / skrzynia
0805 (2012 metryczne)
Status części
Aktywny
Rozmiar / wymiar
0,081" x 0,051" (2,05mm x 1,30mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,039" (1,00mm)
Tolerancja
±20%
Kod rozmiaru producenta
N
Napięcie - znamionowe
10 V