THJA104K035RJN
Numer produktu DigiKey
478-THJA104K035RJNTR-ND - Taśma i szpula (TR)
478-THJA104K035RJNCT-ND - Taśma cięta (CT)
478-THJA104K035RJNDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
THJA104K035RJN
Opis
CAP TANT 0.1UF 10% 35V 1206
Standardowy czas realizacji przez producenta
25 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
0.1 µF Odlewane Kondensatory tantalowe 35 V 1206 (3216 metryczne) 24Ohm przy 100kHz
Temperatura robocza
-55°C - 175°C
Prod.
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Seria
Obudowa / skrzynia
1206 (3216 metryczne)
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Status części
Aktywny
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,071" (1,80mm)
Pojemność
Kod rozmiaru producenta
A
Tolerancja
±10%
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Napięcie - znamionowe
35 V
Funkcje
Motoryzacja
Typ
Odlewane
Klasa
Motoryzacja
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
24Ohm przy 100kHz