TCTOBL1V106M8R-ZD1
Numer produktu DigiKey
478-TCTOBL1V106M8R-ZD1TR-ND - Taśma i szpula (TR)
478-TCTOBL1V106M8R-ZD1CT-ND - Taśma cięta (CT)
478-TCTOBL1V106M8R-ZD1DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
TCTOBL1V106M8R-ZD1
Opis
BL- CASE / 106- CAP CODE / POLY
Standardowy czas realizacji przez producenta
99 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
10 µF Odlewane Kondensatory tantalowo-polimerowe 35 V 1411 (3528 metryczne) 200mOhm przy 100kHz
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
200mOhm przy 100kHz
Temperatura robocza
-55°C - 105°C
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Obudowa / skrzynia
1411 (3528 metryczne)
Rozmiar / wymiar
0,138" x 0,110" (3,50mm x 2,80mm) (dł. x szer.)
Pojemność
10 µF
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,047" (1,20mm)
Tolerancja
±20%
Kod rozmiaru producenta
BL
Napięcie - znamionowe
35 V