TCSM0J476M8R-V1
Numer produktu DigiKey
478-TCSM0J476M8R-V1TR-ND - Taśma i szpula (TR)
478-TCSM0J476M8R-V1CT-ND - Taśma cięta (CT)
478-TCSM0J476M8R-V1DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
TCSM0J476M8R-V1
Opis
CAP TANT 47UF 20% 6.3V 0603
Standardowy czas realizacji przez producenta
48 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
47 µF Odlewane Kondensatory tantalowe 6.3 V 0603 (1608 metryczne) 4Ohm przy 100kHz
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
4Ohm przy 100kHz
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Obudowa / skrzynia
0603 (1608 metryczne)
Status części
Aktywny
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,033" (1,60mm x 0,85mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,039" (1,00mm)
Tolerancja
±20%
Kod rozmiaru producenta
M
Napięcie - znamionowe
6.3 V