TCN4108M006R0055E
Numer produktu DigiKey
478-13373-2-ND - Taśma i szpula (TR)
478-13373-1-ND - Taśma cięta (CT)
478-13373-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
TCN4108M006R0055E
Opis
CAP TANT POLY 1000UF 6.3V 2924
Standardowy czas realizacji przez producenta
33 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
1000 µF Odlewane Kondensatory tantalowo-polimerowe 6.3 V 2924 (7361 metryczne) 55mOhm przy 100kHz
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
55mOhm przy 100kHz
Producent
KYOCERA AVX
Temperatura robocza
-55°C - 85°C
Seria
Trwałość przy temperaturze
2000h przy 85°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
2924 (7361 metryczne)
Pojemność
1000 µF
Rozmiar / wymiar
0,287" x 0,240" (7,30mm x 6,10mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±20%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,079" (2,00mm)
Napięcie - znamionowe
6.3 V