TCJY477M004R0015E jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
KYOCERA AVX
W magazynie: 0
Arkusz danych
470 µF Odlewane Kondensatory tantalowo-polimerowe 4 V 2917 (7343 metryczne) 15mOhm przy 100kHz
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
TCJY477M004R0015E
Numer produktu DigiKey
TCJY477M004R0015E-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
TCJY477M004R0015E
Opis
CAP TANT POLY 470UF 4V 2917
Standardowy czas realizacji przez producenta
32 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Temperatura robocza
-55°C - 85°C
Trwałość przy temperaturze
2000h przy 85°C
Obudowa / skrzynia
2917 (7343 metryczne)
Rozmiar / wymiar
0,287" x 0,169" (7,30mm x 4,30mm) (dł. x szer.)
Pojemność
470 µF
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,079" (2,00mm)
Tolerancja
±20%
Kod rozmiaru producenta
Y
Napięcie - znamionowe
4 V
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
15mOhm przy 100kHz