TCJY337M006R0025
Numer produktu DigiKey
478-9512-2-ND - Taśma i szpula (TR)
478-9512-1-ND - Taśma cięta (CT)
478-9512-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
TCJY337M006R0025
Opis
CAP TANT POLY 330UF 6.3V 2917
Szczegółowy opis
330 µF Odlewane Kondensatory tantalowo-polimerowe 6.3 V 2917 (7343 metryczne) 25mOhm przy 100kHz
Temperatura robocza
-55°C - 105°C
Trwałość przy temperaturze
2000h przy 105°C
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Obudowa / skrzynia
2917 (7343 metryczne)
Rozmiar / wymiar
0,287" x 0,169" (7,30mm x 4,30mm) (dł. x szer.)
Pojemność
330 µF
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,079" (2,00mm)
Tolerancja
±20%
Kod rozmiaru producenta
Y
Napięcie - znamionowe
6.3 V
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
25mOhm przy 100kHz