TCJY337M002R0025 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
KYOCERA AVX
W magazynie: 5 950
Arkusz danych
Panasonic Industry
Panasonic Industry
KEMET
KEMET
W magazynie: 300
330 µF Odlewane Kondensatory tantalowo-polimerowe 2.5 V 2917 (7343 metryczne) 25mOhm przy 100kHz
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
AVX Polymer Solid Electrolytic Capacitors | Digi-Key Daily
TCJY337M002R0025
Numer produktu DigiKey
478-9509-2-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
TCJY337M002R0025
Opis
CAP TANT POLY 330UF 2.5V 2917
Standardowy czas realizacji przez producenta
33 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Temperatura robocza
-55°C - 105°C
Producent
Trwałość przy temperaturze
2000h przy 105°C
Rozmiar / wymiar
0,287" x 0,169" (7,30mm x 4,30mm) (dł. x szer.)
Pojemność
330 µF
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,079" (2,00mm)
Tolerancja
±20%
Napięcie - znamionowe
2.5 V
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
25mOhm przy 100kHz