Arkusz danych
W magazynie: 122
33 µF Odlewane Kondensatory tantalowo-polimerowe 20 V 2917 (7343 metryczne) 70mOhm przy 100kHz
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
AVX Polymer Solid Electrolytic Capacitors | Digi-Key Daily
TCJY336M020R0070
Numer produktu DigiKey
478-6945-2-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
TCJY336M020R0070
Opis
CAP TANT POLY 33UF 20V 2917
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Temperatura robocza
-55°C - 105°C
Producent
Trwałość przy temperaturze
2000h przy 105°C
Status części
Produkt wycofany z oferty DigiKey
Rozmiar / wymiar
0,287" x 0,169" (7,30mm x 4,30mm) (dł. x szer.)
Pojemność
33 µF
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,079" (2,00mm)
Tolerancja
±20%
Napięcie - znamionowe
20 V
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
70mOhm przy 100kHz