TCJY157M010R0025E jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Odpowiednik parametryczny
KEMET
W magazynie: 0
Arkusz danych
KEMET
150 µF Odlewane Kondensatory tantalowo-polimerowe 10 V 2917 (7343 metryczne) 25mOhm przy 100kHz
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
TCJY157M010R0025E
Numer produktu DigiKey
TCJY157M010R0025E-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
TCJY157M010R0025E
Opis
CAP TANT POLY 150UF 10V 2917
Szczegółowy opis
Temperatura robocza
-55°C - 105°C
Trwałość przy temperaturze
2000h przy 105°C
Rozmiar / wymiar
0,287" x 0,169" (7,30mm x 4,30mm) (dł. x szer.)
Pojemność
150 µF
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,079" (2,00mm)
Tolerancja
±20%
Napięcie - znamionowe
10 V
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
25mOhm przy 100kHz