TCJB336M010R0200E
Numer produktu DigiKey
478-13244-2-ND - Taśma i szpula (TR)
478-13244-1-ND - Taśma cięta (CT)
478-13244-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
TCJB336M010R0200E
Opis
CAP TANT POLY 33UF 10V 1210
Szczegółowy opis
33 µF Odlewane Kondensatory tantalowo-polimerowe 10 V 1411 (3528 metryczne), 1210 200mOhm przy 100kHz
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Trwałość przy temperaturze
2000h przy 125°C
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Obudowa / skrzynia
1411 (3528 metryczne), 1210
Rozmiar / wymiar
0,138" x 0,110" (3,50mm x 2,80mm) (dł. x szer.)
Pojemność
33 µF
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,083" (2,10mm)
Tolerancja
±20%
Kod rozmiaru producenta
B
Napięcie - znamionowe
10 V
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
200mOhm przy 100kHz