TCJB227M004R0060
Numer produktu DigiKey
478-9420-2-ND - Taśma i szpula (TR)
478-9420-1-ND - Taśma cięta (CT)
478-9420-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
TCJB227M004R0060
Opis
CAP TANT POLY 220UF 4V 1210
Szczegółowy opis
220 µF Odlewane Kondensatory tantalowo-polimerowe 4 V 1411 (3528 metryczne), 1210 60mOhm przy 100kHz
Temperatura robocza
-55°C - 105°C
Trwałość przy temperaturze
2000h przy 105°C
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Obudowa / skrzynia
1411 (3528 metryczne), 1210
Rozmiar / wymiar
0,138" x 0,110" (3,50mm x 2,80mm) (dł. x szer.)
Pojemność
220 µF
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,083" (2,10mm)
Tolerancja
±20%
Kod rozmiaru producenta
B
Napięcie - znamionowe
4 V
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
60mOhm przy 100kHz