Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Vishay Sprague
W magazynie: 0
Arkusz danych
220 µF Odlewane Kondensatory tantalowo-polimerowe 4 V 1411 (3528 metryczne), 1210 55mOhm przy 100kHz
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
AVX Polymer Solid Electrolytic Capacitors | Digi-Key Daily
TCJB227M004R0055
Numer produktu DigiKey
478-9419-2-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
TCJB227M004R0055
Opis
CAP TANT POLY 220UF 4V 1210
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Temperatura robocza
-55°C - 105°C
Producent
KYOCERA AVX
Trwałość przy temperaturze
2000h przy 105°C
Seria
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Obudowa / skrzynia
1411 (3528 metryczne), 1210
Status części
Produkt wycofany z oferty DigiKey
Rozmiar / wymiar
0,138" x 0,110" (3,50mm x 2,80mm) (dł. x szer.)
Pojemność
220 µF
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,083" (2,10mm)
Tolerancja
±20%
Kod rozmiaru producenta
B
Napięcie - znamionowe
4 V
Funkcje
Przeznaczenie ogólne
Typ
Odlewane
Bazowy numer produktu
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
55mOhm przy 100kHz