TCJA106M020R0150
Numer produktu DigiKey
478-9999-2-ND - Taśma i szpula (TR)
478-9999-1-ND - Taśma cięta (CT)
478-9999-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
TCJA106M020R0150
Opis
CAP TANT POLY 10UF 20V 1206
Standardowy czas realizacji przez producenta
33 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
10 µF Odlewane Kondensatory tantalowo-polimerowe 20 V 1206 (3216 metryczne) 150mOhm przy 100kHz
Temperatura robocza
-55°C - 105°C
Producent
KYOCERA AVX
Trwałość przy temperaturze
2000h przy 105°C
Seria
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Obudowa / skrzynia
1206 (3216 metryczne)
Status części
Aktywny
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Pojemność
10 µF
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,071" (1,80mm)
Tolerancja
±20%
Kod rozmiaru producenta
A
Napięcie - znamionowe
20 V
Funkcje
Przeznaczenie ogólne
Typ
Odlewane
Bazowy numer produktu
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
150mOhm przy 100kHz