TCBD157M006CRSZ0700 | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | TCBD157M006CRSZ0700 |
Opis | CAP TANT POLY 150UF 6.3V 2917 |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 150 µF Odlewane Kondensatory tantalowo-polimerowe 6.3 V 2917 (7343 metryczne) 40mOhm przy 100kHz |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Kategoria | Temperatura robocza -55°C - 125°C |
Producent KYOCERA AVX | Trwałość przy temperaturze 2000h przy 125°C |
Seria | Typ mocowania Montaż powierzchniowy |
Opakowanie Taśma i szpula (TR) Taśma cięta (CT) | Obudowa / skrzynia 2917 (7343 metryczne) |
Status części Produkt wycofany z oferty DigiKey | Rozmiar / wymiar 0,287" x 0,169" (7,30mm x 4,30mm) (dł. x szer.) |
Pojemność 150 µF | Wysokość - po osadzeniu (maks.) 0,122" (3,10mm) |
Tolerancja ±20% | Kod rozmiaru producenta D |
Napięcie - znamionowe 6.3 V | Parametry znamionowe COTS |
Typ Odlewane | Funkcje Wysoka niezawodność |
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR) 40mOhm przy 100kHz |