TCBD157M006CRSZ0700
Numer produktu DigiKey
478-TCBD157M006CRSZ0700TR-ND - Taśma i szpula (TR)
478-TCBD157M006CRSZ0700CT-ND - Taśma cięta (CT)
Producent
Numer produktu producenta
TCBD157M006CRSZ0700
Opis
CAP TANT POLY 150UF 6.3V 2917
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
150 µF Odlewane Kondensatory tantalowo-polimerowe 6.3 V 2917 (7343 metryczne) 40mOhm przy 100kHz
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Trwałość przy temperaturze
2000h przy 125°C
Status części
Produkt wycofany z oferty DigiKey
Rozmiar / wymiar
0,287" x 0,169" (7,30mm x 4,30mm) (dł. x szer.)
Pojemność
150 µF
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,122" (3,10mm)
Tolerancja
±20%
Napięcie - znamionowe
6.3 V
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
40mOhm przy 100kHz