TCBD107M010CRSZ0700E
Numer produktu DigiKey
478-TCBD107M010CRSZ0700ETR-ND - Taśma i szpula (TR)
478-TCBD107M010CRSZ0700ECT-ND - Taśma cięta (CT)
478-TCBD107M010CRSZ0700EDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
TCBD107M010CRSZ0700E
Opis
CAP TANT POLY 100UF 10V 2917
Standardowy czas realizacji przez producenta
33 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
100 µF Odlewane Kondensatory tantalowo-polimerowe 10 V 2917 (7343 metryczne) 55mOhm przy 100kHz
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Producent
KYOCERA AVX
Trwałość przy temperaturze
2000h przy 125°C
Seria
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Obudowa / skrzynia
2917 (7343 metryczne)
Status części
Aktywny
Rozmiar / wymiar
0,287" x 0,169" (7,30mm x 4,30mm) (dł. x szer.)
Pojemność
100 µF
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,122" (3,10mm)
Tolerancja
±20%
Kod rozmiaru producenta
D
Napięcie - znamionowe
10 V
Parametry znamionowe
COTS
Typ
Odlewane
Funkcje
Wysoka niezawodność
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
55mOhm przy 100kHz