TAJY687M004RNJ jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Similar
KYOCERA AVX
W magazynie: 4 466
Arkusz danych
Similar
KYOCERA AVX
W magazynie: 0
Arkusz danych
Vishay Sprague
Vishay Sprague
W magazynie: 340
KEMET
KEMET
W magazynie: 320
680 µF Odlewane Kondensatory tantalowe 4 V 2917 (7343 metryczne) 200mOhm
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
TAJY687M004RNJ
Numer produktu DigiKey
TAJY687M004RNJ-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
TAJY687M004RNJ
Opis
CAP TANT 680UF 20% 4V 2917
Standardowy czas realizacji przez producenta
25 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
TAJY687M004RNJ Modele
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
200mOhm
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Obudowa / skrzynia
2917 (7343 metryczne)
Rozmiar / wymiar
0,287" x 0,169" (7,30mm x 4,30mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,079" (2,00mm)
Tolerancja
±20%
Kod rozmiaru producenta
Y
Napięcie - znamionowe
4 V