TAJY336K025RNJ jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Similar
KYOCERA AVX
W magazynie: 1 125
Arkusz danych
Similar
KYOCERA AVX
W magazynie: 2 421
Arkusz danych
W magazynie: 1
W magazynie: 266
W magazynie: 281
Vishay Sprague
W magazynie: 276
Vishay Sprague
W magazynie: 461
33 µF Odlewane Kondensatory tantalowe 25 V 2917 (7343 metryczne) 500mOhm
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
TAJY336K025RNJ
Numer produktu DigiKey
TAJY336K025RNJ-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
TAJY336K025RNJ
Opis
CAP TANT 33UF 10% 25V 2917
Standardowy czas realizacji przez producenta
25 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
TAJY336K025RNJ Modele
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
500mOhm
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Obudowa / skrzynia
2917 (7343 metryczne)
Rozmiar / wymiar
0,287" x 0,169" (7,30mm x 4,30mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,079" (2,00mm)
Tolerancja
±10%
Kod rozmiaru producenta
Y
Napięcie - znamionowe
25 V