TAJX337M004RNJ jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Udoskonalony
KYOCERA AVX
W magazynie: 0
KYOCERA AVX
W magazynie: 0
Vishay Sprague
KEMET
330 µF Odlewane Kondensatory tantalowe 4 V 2917 (7343 metryczne) 300mOhm
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
TAJX337M004RNJ
Numer produktu DigiKey
TAJX337M004RNJ-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
TAJX337M004RNJ
Opis
CAP TANT 330UF 20% 4V 2917
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
TAJX337M004RNJ Modele
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
300mOhm
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Obudowa / skrzynia
2917 (7343 metryczne)
Rozmiar / wymiar
0,287" x 0,169" (7,30mm x 4,30mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,059" (1,50mm)
Tolerancja
±20%
Kod rozmiaru producenta
X
Napięcie - znamionowe
4 V