TAJX107K010RNJ nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Similar
KYOCERA AVX
W magazynie: 1
Arkusz danych
Similar
KYOCERA AVX
W magazynie: 392
Arkusz danych
W magazynie: 5 445
W magazynie: 0
W magazynie: 60
W magazynie: 230
W magazynie: 372
W magazynie: 277
W magazynie: 100
W magazynie: 962
100 µF Odlewane Kondensatory tantalowe 10 V 2917 (7343 metryczne) 900mOhm