TAJW686K010PNJ jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
KYOCERA AVX
W magazynie: 0
Arkusz danych
Bezpośrednie
KYOCERA AVX
W magazynie: 0
Similar
W magazynie: 5
W magazynie: 540
Vishay Sprague
W magazynie: 114
Vishay Sprague
W magazynie: 258
68 µF Odlewane Kondensatory tantalowe 10 V 2312 (6032 metryczne) 1,3Ohm
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
TAJW686K010PNJ
Numer produktu DigiKey
TAJW686K010PNJ-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
TAJW686K010PNJ
Opis
CAP TANT 68UF 10% 10V 2312
Standardowy czas realizacji przez producenta
35 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
TAJW686K010PNJ Modele
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
1,3Ohm
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Obudowa / skrzynia
2312 (6032 metryczne)
Rozmiar / wymiar
0,236" x 0,126" (6,00mm x 3,20mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,059" (1,50mm)
Tolerancja
±10%
Kod rozmiaru producenta
W
Napięcie - znamionowe
10 V