TAJW226M016RNJ jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Udoskonalony
KYOCERA AVX
W magazynie: 9 188
Arkusz danych
Udoskonalony
KYOCERA AVX
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
Similar
W magazynie: 634
W magazynie: 766
Vishay Sprague
W magazynie: 125
Vishay Sprague
KEMET
KEMET
22 µF Odlewane Kondensatory tantalowe 16 V 2312 (6032 metryczne) 1,6Ohm
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
TAJW226M016RNJ
Numer produktu DigiKey
TAJW226M016RNJ-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
TAJW226M016RNJ
Opis
CAP TANT 22UF 20% 16V 2312
Standardowy czas realizacji przez producenta
25 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
TAJW226M016RNJ Modele
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
1,6Ohm
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Obudowa / skrzynia
2312 (6032 metryczne)
Rozmiar / wymiar
0,236" x 0,126" (6,00mm x 3,20mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,059" (1,50mm)
Tolerancja
±20%
Kod rozmiaru producenta
W
Napięcie - znamionowe
16 V