TAJW106K025RNJ nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Similar
KYOCERA AVX
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
KYOCERA AVX
W magazynie: 9 777
Arkusz danych
Vishay Sprague
Vishay Sprague
KEMET
KEMET
W magazynie: 25
W magazynie: 514
10 µF Odlewane Kondensatory tantalowe 25 V 2312 (6032 metryczne) 1,8Ohm
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
TAJW106K025RNJ
Numer produktu DigiKey
478-TAJW106K025RNJTR-ND - Taśma i szpula (TR)
478-TAJW106K025RNJCT-ND - Taśma cięta (CT)
478-TAJW106K025RNJDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
TAJW106K025RNJ
Opis
CAP TANT 10UF 10% 25V 2312
Standardowy czas realizacji przez producenta
25 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
TAJW106K025RNJ Modele
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
1,8Ohm
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Obudowa / skrzynia
2312 (6032 metryczne)
Status części
Aktywny
Rozmiar / wymiar
0,236" x 0,126" (6,00mm x 3,20mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,059" (1,50mm)
Tolerancja
±10%
Kod rozmiaru producenta
W
Napięcie - znamionowe
25 V